Použité multilicencie Microsoft Office

Použitý neznamená opotrebovaný či znevýhodnený. U nás nakúpite originálne licencie softvéru popredných výrobcov za výhodné ceny. Kombinácia odkúpenia Vašich starých licencií, spojená s nákupom nového, ale už použitého softvéru Vám prinesie úsporu až 70% v porovnaní s nákupom nového nepoužitého softvéru.

 

Získajte všetky výhody multilicencií za výhodnú cenu porovnateľnú s OEM.

notebook

Aké možnosti prináša balík Microsoft Office?

Microsoft Office poskytuje komplexnú sadu nástrojov pre individuálnu produktivitu, vrátane nástrojov, ktoré potrebujete pre správu e-mailu a tvorby skvele vyzerajúcich dokumentov, tabuliek a prezentácií, a to rýchlo a jednoducho.

 

Multilicenčný Office sčíta hneď niekoľko výhod, ako napríklad možnosť inštalácie Office balíka na ďalšie jedno prenosné zariadenie používateľa (notebook, tablet s OS Windows). Licencia je teda vhodná pre prípad, kedy potrebujete licenciu pre pevný počítač v kancelárii a prenosný notebook. Toto multilicenčné riešenie je oveľa výhodnejšie, než nákup dvoch FPP / PKC licencií.

 

Tiež máte právo inštalovať a využívať Office balík na serveri cez Remote desktop services (Vzdialenú plochu).

laptop

Ďalšie výhody multilicencií v porovnaní s PKC/OEM/FPP/ESD

  • Trvalá prenositeľná licencia
  • Jeden inštalačný kľúč pre väčší počet licencií
  • Možnosť downgrade na akúkoľvek nižšiu verziu
  • Dostupnosť rôznych jazykových verzií
  • Právo na hromadnú inštaláciu z Image
  • Office licencia sa nemusí registrovať cez Microsoft konto
Microsoft Office  Screenshots

Čo obsahuje sada Microsoft Office?

Office Standard je vhodný pre firmy, ktoré potrebujú desktopové aplikácie Office – Word a Excel pre úpravy a vytváranie dokumentov a tabuliek, PowerPoint pre vytváranie pútavých prezentácií, Outlook pre správu e-mailových schránok a Publisher (PC) pre vytváranie a zdieľanie publikácií v profesionálnej kvalite.

 

Office Professional Plus ponúka naviac aplikáciu Access pre jednoduchú a rýchlu tvorbu databáz, aj bez vývojárskych skúseností, ktoré sa automaticky ukladajú do SQL databázy a sú bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. Svoje aplikácie môžete tiež jednoduchšie zdieľať s kolegami.

OfcLogoText

Získajte svoj Office ešte dnes!

Ak potrebujete najnovšie funkcie, ktoré balík Office ponúka, je práve pre Vás určený Office 2016.

V prípade, že nové funkcie nevyužijete, určite Vás poteší možnosť nákupu staršej, porovnateľne funkčnej verzie Office 2013 s výraznou úsporou.

Používate kancelárske aplikácie Office naozaj sporadicky, za účelom vytvárania, uloženia a tlače jednoduchých dokumentov? Potom je tu pre Vás Office 2010, prípadne Office 2007, ktoré plne zastúpia funkcie elektronického „písacieho stroja“ a ešte oveľa viac.

K dispozícii máme multilicenčné Office Standard aj Office Professional Plus, a tiež PKC balíky Office Home & Business.